•   Doprava ZADARMO nad 70 EUR
  •   Odborné poradenstvo
  •   Kvalitný český výrobca
  •   Pozáručný servis

Nová řezačka BAUPRIMA i6 nyní v prodeji

Český výrobce řezaček obkladů a dlažeb BAUPRIMA uvedl po úspěšném rozjezdu řady BAUPRIMA i5, vylepšenou verzi řezaček, označenou jako BAUPRIMA i6.

BAUPRIMA i6

Výrobce tak vychází vstříc požadavku profesionálních obkladačů po cenově dostupné a přitom kvalitní řezačce, která zvládne řezat i moderní keramické materiály. Ty se běžně vyznačují vyšší tvrdostí a tloušťkou 12mm.

Nový model je pro snadnější zlomení dlažeb vybaven zdvojeným lámacím mechanismem. Ten tvoří malá červená lámačka která je určena pro lámání dlažeb standardní tloušťky a tvrdosti. Pro lámání nových keramických materiálů vyšší tvrdosti a tloušťky slouží černá lámací podkova, která má zvětšenou šířku lámací plochy která umí vyvinout tlak na materiál 1500kg. Díky této konstrukci nedochází k destrukci materiálu pod lámačkou.

Důležité kritérium pro kvalitní práci obkladače je rovný řez bez otřepů. Proto je řezačka osazena ložiskovým titanovým kolečkem. Díky pevnému uchycení ložiska v pojezdovém mechanizmu, nemá kolečko žádnou vůli, tak jak je to běžné u řezacích koleček otáčejících se na osičce. Geometrie řezacího kolečka a titanová povrchová úprava zajišťují čistý řez, pohledová hrana dlažby se tudíž nemusí začišťovat brouskem.

Pro řezání větších formátů jsou vhodným doplňkem magneticky upnutelné podpěry, které zabrání poškození dlažby po zlomení. Bez podpěr má řezačka velmi kompaktní rozměry, které umožňují práci s řezačkou například přímo na schodišti, nebo v malých prostorech koupelen.

Řada i6 se vyrábí v délkách řezu 70, 90 a 120cm. Cena u nejdelší verze je přitom na poloviční částce oproti dovozovým řezačkám, řezačky délky 70 a 90cm konkurují cenou čínským řezačkám.

Výrobce garantuje nadstarnadní záruku v délce 3 roků a poskytuje autorizovaný záruční i pozáruční servis. Samozřejmostí je poradenský servis a možnost vyzkoušení výrobku před jeho zakoupením.

Po pečlivém zvážení všech kriterií vč. ceny se nová řada řezaček BAUPRIMA i6 zdá být dobrou volbou pro profesionálního obkladače a to v duchu hesla výrobce „NÁŘADÍ PRO MISTRY OBKLADAČE“.